Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spouštění windovs

Prosím o radu, v archivu jsem nic nenašla, při spuštění počítače jak se načítá windovs blikne černá obrazovka, zase načítání windovs a zase čená jako vypnutá obrazovka a pak teprve naskočí přihlášení účet.Nikdy mi to nedělalo a tak se chci zeptat jestli to není nějaká začínající závada. Notebook je starý 1 rok.Děkuji za názory. Martina

xp? vista?
- buď je něco s ovladačem grafiky - ten se dá přeinstalovat novějším.
- nebo se stále spouští kontrola disku před startem windows, pro jistotu: start - spustit - cmd.exe [enter]

chkntfs
chkntfs /x

- nebo je zavirováno, třeba nějakým rootkitem, a ten se při startu cpe mezi běžné ovladače. v takovém případě zkusit combofix, jistější je ho hledat po připojení k jinému pc jako druhý disk, ať z něj nestartuje systém.

Boze moj.
V ovl.grafiky si mas pozert kolko monitorov je aktivovanych. Alebo v pravy klik na plochu - vlastnosti - karta uplne napravo, ak su tam nakreslene 2monitory a ak je aj druhy aktivny, tak ten druhy vypnut).

AVG pustas zbytocne, za prve ked nie si v nudzovom rezime tak sa kazdy slusny rootkit maskuje. Za druhe AVG je na dve veci. Pust v nudzovom rezime combofix, a superantispyware.

Cmd.exe je prikazovy riadok. Skus a uvidis. OMG.

Omlouvám se , že se stále ptám ale příkaz cmd.exe jsem spustila a naskočilo jen řádek s Microsoft Windows XP verze .......
A zkoušela jsem podle návodu spustit počítač v nouzovém režimu a nejde mi to. Když kliknu na Start - Vypnout - a vyberu Vypnout, počítač se vypne a už nedojdu k bodu Ukončit systém Windows - restartovat - OK a vybrání operačního systému který chci spustit klávesou F8. Tak nevím jak spustit combofix a Superantispyvare. Můžete mi ještě poradit? Martina