Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení XBox360 s PC

Rád bych se zeptal,jestli lze využít harddisk z PC,ke kterému bude připojen XBox360 redukcí do monitoru přes D-SUB?Chci si koupit nejlevnější verzi Arcade,která má paměť jen 256 MB.

Možná je to nesmysl,ale raději se ptám.

Děkuji:-)

Vlozit sa tam samozrejme da externy disk, ale iba specialne pre XBOX. Ak chces pouzit klasicky externy disk, to sa da tiez priamo cez USB ale hry si nanho nenainstalujes. S PC sa da Xko prepojit aj pomocou sietoveho kabla.