Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proxy a firewall s minim. HW nároky?

Preambule: Nehledám HW ani Linuxové řešení.

Ahoj lidičky, sháním sw proxy server a sw firewall s minimálními systémovými nároky. Bude použit v domácí síti, měl by být freeware, poběží pod WinXP (respektive pod "Live" verzí Reatogo). Z důvodu použití "slabšího" PC potřebuji nízké systémové nároky.

Nepiště mi, prosím, že jde o blbost to provozovat pod WinXP. Děkuji.
Pavel

Abych nastínil o co jde. Mám Live CD na bázi WinXP, tj nabootuju z CD, nepoužívám virtuální paměť (swap), mám starší notebook, který takto nabootuju, připojím se k Netu (GPRS) a spustím "vnitřní" síť (WIFI) a přes WinProxy (prozatím) vysdílím připojení l netu do "vnitřní" sítě.

No a potřeboval bych nějaký proxy (zatím mám neregistrovanou verzi WinProxy 1.5.3) a nějaký firewall - potřebuji co nejmenší nároky (omezená paměť, bez swapu).

Děkuji za pochopení.
Pavel