Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zákaz USB zařízení

Zdravim, jde v registrech (nebo jinde) zakazat nezadouci zarizeni - USB flash disky a podobne tak, aby nemohl nikdo jiny na PC nic vnaset ani odnaset? Ze bych pouze svou vlastni flashku povolil a vsechny ostatni (i dalsi nove pripojene) byly na black listu?

co vím, tak prostředky windows usb zakážeš jen všem, nebo všem povolíš (v hw profilu/ve správci zařízení)

na stránkách usb drive letter manageru se u aktuální verze 4 zmiňují o funkci "No letter / remove the drive", ale jestli to funguje...
asi je potřeba zaměnit konfigurační .ini soubor a restartovat službu:

[DriveLetters]
Letter=--
nebo Letters=A,W,X...

c:\> net stop USBDLM
c:\> net start USBDLM