Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak provedu HW reset routeru Tenda TEI6608S?

Ave. Mam opet jednu tupou otazku. Router (viz vyse) zakaznik "zdedil", a mne jako jeho nejblizsimu /rozumej: nejlevnejsimu/ sysovi nezbyva, nez to rozchodit. Vec se ma tak, ze si puvodni majitel nastavil jmeno a heslo, ktere tusit nemuzu a ani nechci. Vuguglil jsem manual a i nejake postrehy, ale HW reset mezi nimi neni - odkazuje se na "resetitko" (standardni to soucast kazdeho lidskeho routeru), nicmene na strojku meho usera nic takoveho neni! Zde dotaz: setkali jste se nekdo s touto hruzou? Jak to resetovat do stavu opusteni fabriky? Za pripadne podnety predem dik.

já tam tlačítko reset mám, ale bohužel se neresetuje do továrních hodnot...takže nemůžu zjistit jméno a heslo..."cameras" nefunguje.. nemáte někdo podobnou zkušenost či radu???? Moc dík, jinak ho musím vyhodit...