Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s HDD

mám problém s mým diskem v počítači - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4552 0. při obyčejné prácina počítači se mi z ničeho nic zastaví počítač a nejde udělat nic. vždycky musím udělat tvrdý restart aby vše naběhlo znova. někdy třeba když kliknu na start tak čekám třeva 30 sekund než se mi start otevře. během tohoto nejde myš ani klávesnice prostě nic. disk je nový asi 3 měsíce starý. počítač mám docela rychlý a nový takže tím to není. chtěl bych vědět jestli existuje nějaký program který opraví sektory na disku a spraví čtení z něho nebo jestli mám dosk reklamovat:-) díky za odpověd:-)

tk to nevím. mohl bych to zjistit přes nějaký ten program co ti projede hardware a vypíše ti všechno o něm. ale trochu sem se vrtal v kompu přepojil sem kšandy od zdroje a už je to dobrý. teda aspon zatím se mi to nezastavilo. tk dík za radu a kdyby zase něco tk se ozvu. díky:-)