Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde program RALNVNC i po netu?

Jde připojit i přes net na vzdálenou plochu?NEbo je v LANU?Protože s kámošm nám to nějak nejde.

Kazdy vnc program sa dokaze pripojit aj cez net. To preco vam to nejde je pravdepodobne z dovodu neverejnej ip adresy. V pripade, ze je pred vasim pc napr adsl router s verejnou ip adresou staci na nom nastavit len port forwarding.

Ahá tak díík,,ale do teho se radši hrabat nebudu:-)Mě to šlo se totiž připojit jenom v LANU na druhej PC:D