Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins Creed

Dobrý den
Chtěl bych kámošovi k narozkám pořídit assassins creed.
Chtěl bych se zeptat jestli si může hru vychutnat a dohrát i bez znalosti AJ.
Aj umí fakt jenom trochu.

Jo a má to bejt na PS3 takže CZ do toho stáhnout nejde (teda aspoň myslím)

Díky

Ja som to hral na PC uz 2x. Dost ma chytila, najprv som hral v AJ a potom v CZ.
Pokial si ten kamos zvykne na ovladanie hry na PS3, tak je to super hra.
Su tam niektore pasaze hry kde je viac anglictiny ... napr pri zadavaní uloh od majstra ... ale po case sa misie opakuju a opakuju ... to je jedina chyba, ktoru by som hre vytkol.

To je moj subjektivny nazor.