Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistění CRT monitoru s antireflexní vrstvou

Prosím o radu čím čistit plochý monitor s antireflexem.Četl jsem o problémech s poškrábaným antireflexem a chtěl bych tomu předejít.Mám IIYAMU, a vím že tyto jinak dobré monitory mají na skle velmi zranitelnou vrstvu. Čím to čistit ? Na jednom fóru jsem zahlédnul doporučení použít tzv.švédskou utěrku, ale nevím - to mikrovlákno musí škrábat,ne ?Co se má používat, aby se na monitoru neobjevily škrábance ?

No já dal hned Hiteko.cz do Gůglu a pročetl si, jak se mají švédské utěrky prát. Doporučuji trochu pročíst diskusi na stránce- to jak se řeší, jestli se má záchodová štětka spolu s hřebeny a botami a jánevímco ještě hodit do pračky. Ta diskuse je fakt výživná! Jo a jedna dáma tam použila termín HYPové- to si musím zapamatovat, to jsem neznal :-)
http://forum.living.cz/read.php?151,911440,911460, quote=1