Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Logo poradny.net

vynikající poradna!

mám malinkatý návrh... pokusím se Vám vytvořit logo... co Vy na to?

[mod]Změněn název threadu (původně GRATULUJI!!!) (L-Core)[/mod]

loading...

jestli si mě pamatujete z zive..já jsem warezcd (zaregistroval jsem se, ale na mail se mrknu až doma - proto nyní warezc)

logo se pokusím vytvořit dnes večer :-)
chci se také podílet na nové poradně. :-)

jinak gratuluji! moc se mi tady líbí! :beer:

Které logo se vám líbí víc?

[logo.gif]

nebo

[zive.gif]

Já si myslím, že živě má lepší logo, zdejší logo je takové přeplácané a neforemné, chtělo by to opravdu něco jednoduchého a trefného. Proto bych chtěl tento thread vyhlásit jako thread, kde by mohl, kdo by chtěl uvést svůj návrh na logo zdejší poradny. Podle příznivých ohlasů by se pak mohlo logo vybrat.

To není provokace, to je jen návrh!

Nech se poučit mým úvodem k logu: Logo musí být přehledné, jasné a jednoduché, navíc musí znít! To logo není kopie Živě, tím jsi mě urazil, je prostě přehledné, jasné a jednoduché, takové jaké má být. Pokud bude složité, neforemné a nepřehledné, tak nemůže správně znít! A votomtoje. Jestli tu máte pocit, že se musíte za každou cenu odlišovat od Živě a hlavně logem, tak to svědčí o něčem, co by se možná dalo i nazvat špatné svědomí z kopírování Živě.

No já jsem se narozdíl od ostatních kecalů, jako jsi ty, snažil něco seriózně utvořit. Pokud to porovnám s tvým návrhem loga (jestli to je tedy návrh a ne jen pokus o zviditelnění), tak je moje logo určitě seriózní. Ale neříkám, že se musí každému líbit a neříkám, že někdo nemůže vytvořit lepší. Nejsem také profesionální grafik a byl to můj první pokus. Zatím je to moje logo ale ze zdejších nabídek jediné seriózní.
8-)8-)8-)
Ale jsem zvědav, jestli zasoutěžíš a také se seriózně předvedeš.
:-D:-D:-D

Jak už jsem psal, tak takové šupácké prachobyčejné logo zvládne udělat opravdu každý. Toto logo kdyby použili, tak by to byla ostuda pro tuto poradnu, jako nic ve zlém.
Hele kdyby ses choval slušně, tak si žádný BAN nemusel dostávat.