Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalovat kismet do OS Ubuntu

cus, měl bych dotaz,jak instalovat program kismet do Ubuntu? V repozitari jsem ho nasel,provedl instalaci a aplikacich se mne zobrazuje program wireshark. Poradite,jak spravcne instalovat Kisme a jak spusit pod Ubuntu?

když tak koukám na screeny, raději bych tedy přehledné GUI, jakým Wireshark je. Máte nějaký speciální důvod proč kismet?

stáhni si z ofiko stránek SOURCE a neboj se buildovat :)

rozbal do složky, ve složce spusť konzoly (terminál) a postup vždy takto:

./configure
(čekej)
make
(čekej)
sudo make install

ukázal bych výsledek na mém Ubuntu, ale nainstaloval jsem to a píše mi to, že musím do konfiguráků a nastavit si tam ručně účet...