Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook - nejde odesílat zprávy

Ahoj, mám problém s microsoft office XP. Outlook mi nechce odesílat zprávy a píše to : "Zprávu nelze odeslat. Ověřte, zda je ve vlastnostech účtu zadána správná elektronická adresa. Odpověď serveru 530 Authentication required." Účet mám na centrum.cz, POP3 i smtp jsem nastavil podle nápovědy na centrumu, jinak přijímat zprávy jde. Tu elektronickou adresu jsem zkontroloval a mám tam napsanou tu samou, co mám na centrum.cz, takže nevím, co to po mně chce. Díky za pomoc...

Neměl jsem to zaškrtnuto, ale když to teď zaškrtnu a pak pustím ten test, tak je to stále stejné a pořád mě to odkazuje na tu elektronickou adresu. Smtp server mám nastaveno "smtp.iol.cz", jsem u O2 ADSL. Jinak hned ze začátku jsem dal POP3 a dál akorát vyplnil svoje iniciály. V tom dalším nastavení tam pak mám v záložce Obecné poštovní účet pop3.centrum.cz...nějaké další nápady prosím?

Zkus to podle návodu:

Odchozí server SMTP

Použití:
SMTP je určen pro přenos zpráv elektronické pošty (e-mailů) mezi stanicemi. Protokol zajišťuje doručení pošty pomocí přímého spojení mezi odesílatelem a adresátem. Zpráva je doručena do tzv. poštovní schránky adresáta, ke které potom může uživatel kdykoli (off-line) přistupovat (vybírat zprávy) pomocí protokolů POP3 nebo IMAP.

Nastavení v naší síti:
Adresa: smtp.o2isp.cz
Standardní port: 25
Šifrované připojení SSL-port: 465
Ověření: zadávají se přihlašovací údaje ve tvaru viz informace nastavení ověření.

Pozn.: v poštovním klientu je nutné nastavit, že server odchozí pošty požaduje ověření a zadat přihlašovací údaje ve formátu viz informace nastavení ověření.

http://www.cz.o2.com/techzona/sluzby/doplnkove_slu zby_inet/email.html

to tak vše mám, akorát nevím ty čísla portů, mám tam port pro odesílání zpráv a port pro přijímání zpráv, takže který číslo patří ke kterému prosím?Připojovat se mám pomocí místní sítě LAN nebo pomocí internetu explorer? A v tom ověření má být použito stejné nastavení jako pro příchozí poštu?

Vše to mám podle toho, ale stejně to nejde. Píše mi to, že to nemůže navázat spojení s SMTP serverem.A když ne tohle, tak mi to vyhazuje tabulku, abych vepsal pro potvrzení svojí adresu a heslo, ale i když ho zadám správně, tak mi to vyhazuje pořád tu stejnou tabulku. Nemám se obrátit přímo na centrum.cz?