Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odezva u LCD televizoru

Rád bych se zetal,jak je to s odezvou u LCD televize.Pro hraní her je údajně ideální odezva 2-5 ms.Já mám vyhlídnutý model,který má odezvu 8 ms.Znamená to,že hraní her na takovéto LCD televizi bude spíš utrpením než zábavou?

Děkuji za odpověď.:-)

Zalezi kus od kusu. Tie parametre su napr. pri lacnejsich modeloch aj tak len podfuk. 8ms este nie je koniec sveta. Skuste uviest konkretny typ a mozno ho tu niekto ma a potvrdi vam na nom hratelnost. Inak pri modernych LCD by som tu odozvu v hrach az tak neriesil, myslim, ze "duchovia" na monitore boli detskou chorobou LCD a dnes sa s tym uz snad nestretnete.

Jedná se o LCD televizor GoGEN TV L 32761 HD DVBT,ůhl.82cm,rozl.1366x768,dynam.kontrast 5000:1,jas 550cd/m2,pozor.ůhel 176 st.,odezva 8ms.

Jde o to,že jsem ho objevil na internetu za 5990,-kč,což mi přijde jako super cena(v jiných obchodech je ten samý za cca 10.000,-kč +/-.

Děkuji

Doba odezvy udávaná výrobci LCD panelů, není regulérní parametr. Každý výrobce udává tuto hodnotu jinak změřenou. Někdo uvádí jen dobu nasvícení 1 bodu, někdo jiný zase čas trvající pro nasvícení i zhasnutí bodu dohromady. Těžko se v dnešní době řídit tímto parametrem...