Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Live Mail

PO mukonceni u verzie 2008 ho mam v systray, v.2009 sa normalne zavre. Aj texty su sede, chybaju ikonkyu . . . kde sa da stiahnut este stara verzia? Alebo iny postovy klient . . .

problem je v tom, ze mi to nejde, toto je len nejaky instalator ktory to potom cele taha z nejakeho ms webu. momentalne si uz nepametam, ktory to boll lebo mam na disku dva, jeden sa ani nespusti, druhy napise ze instalacia nebola dokoncena, lebo neboli nainstalovane produkty windows live mail.