Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USdownloader, RapGet apod.

Zkouším poprvé tyto programy. Zatím čekám na stahování..žádné připojení. Jen by mne zajímalo, co znamená dole...Informace o souboru:
.....
chyby: -... 6 ..

jaké chyby ? Díky za objasněnbí

čekání???? nastavit?....to je myšleno v záložce NASTAVENI...Hlavni:

ˇčekání minuty...5
počet chyb pře rotaci ...5
počet rotací pred osdtranenim.....3

????????????? ....to tam bylo nastavené automaticky po stažení programu...mam neco měnit????