Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroje Spire

Má tady někdo zkušenosti se zdroji značky Spire ? Slyšel jsem od známého, že ho má asi 2 roky, běží prakticky bez přestávky a bez hluku. V obch. mi nabízeli 600W zdroj Spire za 1490,-( nevím přesně typ ) a mnou původně vyhlídnutý Seasonic stojí stejně, ale má ,,pouze" 500 W, tak nevím po kterým šáhnout.

Vím, že Seasonic je osvědčená značka ( i když i na ní jsou záporný recenze ), ale ten Spire se mi zdál docela bytelnej a byl těžkej, což je dobrý znamení ne ? Proto hledám někoho s přímou zkušeností s těmito zdroji, je-li takový. O Seasonicu mám informací dost, kromě údajné nestabilitě na 5V větvi, většinou kladných.