Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy notebook do 15000,-

Zdarek,

chtel bych si poridit novej notebook nejlepe do 15000, zalezi mi na HW vybave ale i na designu a na materialu - nechci aby se mi kroutil jako guma po pul roce, chci cernej elegantni notebook.

Nejvetsi favoriti zatim LENOVO n500... http://www.digiboss.cz/Notebook-Lenovo-N500-NS75SM C-/d37653/
ktery je celkem dobre vybaven ale jeho horni cast je stribrna co jsem zatim nasel na netu fota a to me odrazuje..

dalsi SONY VAIO VGN-BZ11MN... http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/58391-sony-vai o-vgn-bz11mn.html
coz uz je za necelych 16000
nebo SONY VAIO VGN-NR38Z/T... http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/59818-sony-vai o-vgn-nr38zt.html
za 16700, je to vice nez bych investovat chtel, ale kdyz uz se na nej budu koukat a delat s nim kazdej den, chtel bych aby mi delal radost:)

Taky sem neco malo cetl o notebookach MSI, ktere jsou v pomeru cena/vykon hodne dobre, ale o jejich kvalite nic nevim.

Notebook nechci na hry ale na bezny denni veci, surfovani, hudbu, filmy, praci(access, word excel, autocad), + dalsi spousta programu - antivir, nero, kecalky, prohlizece atd. a trebas na hry starsi(worms wwp atd) na strilecky nejsem:)

Pls poradte, sem hodne nerozhodnej:) popr navrhnete jine, lepsi varianty:) diky moc

material bude u vsetkych 3 rovnaky, zalezi na vystuzeni tela, asi by som isiel do Sony Vaio, co som tak pocul, tak odkedy prevzalo vyrobu nb Lenovo, tak to nie je taka spicka, ako ked boli IBM. O MSI ani neuvazuj. Asi to vyjde tak, ze si budes musiet vybrat len podla osobnych preferencii, to co chces zvladnu vsetky 3 v pohode.

...tak pocul, tak odkedy prevzalo vyrobu nb Lenovo, tak to nie je taka spicka, ako ked boli IBM.

Lenovo, jakožto nástupce IBM v divizi notebooků, patří dnes k tomu nejsolidnějšímu, co lze pořídit. To není ani tak moc k debatě, to je prostě fakt. K tomuto jsem se vyjadřoval vícekrát. Lenovo odkoupilo od IBM komplet celou sekci notebooků i jejich know-how (nakonec i pod hlavičkou Lenova se nějakých těch "pár pátků" prodávaly booky stále i s prestižním logem "IBM", což byla dohoda mezi oběma firmami). Pokud vezmete do ruky nějaký výrobek, porovnáte s konkurencí, pochopíte proč. Nejsou horší než Dell, jedna ze špiček v oboru, jsou jejich svébytnou konkurencí. To si dovolím říct. ;-)

Sám mužu Lenovo doporučit, vlastnim lenovo 3000 N200, mám ho rok a jediné co mi na něm vadí, že v kloubech, kdy je monitor upevněn to občas nepříjemně křupe, zatim jsem se ale tim problémem nezabíval nevim co s tim je.