Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunční web, ale internet běží

Zdravím přátelé, mam tu takovou lahůdku.
Po jednom neplánovaném restartu (potíže s hdd) mi přestaly běžet internetové stránky. Komunikátory, pošta, ping, překlad DNS funguje bez problémů, ale stránky prostě nejdou -- napíše, že spojení bylo předčasně ukončeno (jak IE, tak Firefox).
ICQ (Miranda) běží bez potíží, ale jen tehdy, když nemam otevřené okno IE či Firefoxe, potom také nejde. V nouzáku vše běží jak má.
Testováno na havěť - bez nálezu.
Pokud net přemostim do virtualPC, tak tam vše také běží jak má.
Mobilní firefox (flashdisk) také neběží.
V bráně Firewall to také neni.

Nesetkal jste se již někdo s něčím podobným?

Díky za každou prospěšnou radu... přeinstalovat se mi totiž vůůbec nechce :-(

To jsem již také zkoušel... bez výsledku
Ještě jsem asi měl poznamenat, že to tu stránku najde, ale před dokončenim jejího stažení hodí tu chybu viz víše... Není to tedy tak, že by ji vůbec nenašel (snad je to srozumitelné ;))

Tedy notebook, že :-)
Tak problém je u tebe - když v nouzáku běží, tak to bude blokovat nějaká aplikace, nebo služba.
- vypni firewall, antivirus a další anti-cokoliv
- povypínej všechny rezidentní programy
- podívej se do msconfig, jestli ti tam nenabíhá nějakej soft, kterej by neměl
- podívej se do prohlížeče událostí, jestli ti nehavaruje nějaká důležitá služba, či tam není cokoliv divnýho

Nový poznatek, nevím zda napoví.
Při pokusu o trasování nedostávám odpovědi od jednotlivých míst na cestě, až pak od cíle. Ani mus router neodpoví a měl by (ale jak jsem již psal, testováno i v práci a nic).

Příklad..
tracert www.seznam.cz
překlad DNS - 77.75. ...
1. * * * ---------
2. * * * ---------
3. * * * ---------
4. * * * ---------
5. 34 32 13 seznam.cz

poslal bych do pr... ten norton, beztak má z něho cedník.
může být poškozený souborový systém, otázkou je co se poškodilo: otevřená větev registrů hcu? nastavení systému hlm? cokoli bezvýznamného?
dokud nic nezkusí, nemá cenu moc hádat.
a proč se ten krám neprobral z hibernace - nerozchodil 200 vláken spuštěného viru? kontroloval procesy v ramce, a automaticky spouštěný bordel?