Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunční web, ale internet běží

Zdravím přátelé, mam tu takovou lahůdku.
Po jednom neplánovaném restartu (potíže s hdd) mi přestaly běžet internetové stránky. Komunikátory, pošta, ping, překlad DNS funguje bez problémů, ale stránky prostě nejdou -- napíše, že spojení bylo předčasně ukončeno (jak IE, tak Firefox).
ICQ (Miranda) běží bez potíží, ale jen tehdy, když nemam otevřené okno IE či Firefoxe, potom také nejde. V nouzáku vše běží jak má.
Testováno na havěť - bez nálezu.
Pokud net přemostim do virtualPC, tak tam vše také běží jak má.
Mobilní firefox (flashdisk) také neběží.
V bráně Firewall to také neni.

Nesetkal jste se již někdo s něčím podobným?

Díky za každou prospěšnou radu... přeinstalovat se mi totiž vůůbec nechce :-(

Nový poznatek, nevím zda napoví.
Při pokusu o trasování nedostávám odpovědi od jednotlivých míst na cestě, až pak od cíle. Ani mus router neodpoví a měl by (ale jak jsem již psal, testováno i v práci a nic).

Příklad..
tracert www.seznam.cz
překlad DNS - 77.75. ...
1. * * * ---------
2. * * * ---------
3. * * * ---------
4. * * * ---------
5. 34 32 13 seznam.cz

poslal bych do pr... ten norton, beztak má z něho cedník.
může být poškozený souborový systém, otázkou je co se poškodilo: otevřená větev registrů hcu? nastavení systému hlm? cokoli bezvýznamného?
dokud nic nezkusí, nemá cenu moc hádat.
a proč se ten krám neprobral z hibernace - nerozchodil 200 vláken spuštěného viru? kontroloval procesy v ramce, a automaticky spouštěný bordel?