Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zapnuti se objevi jen pozadi, zadne polozky plochy

Dobry den,
po zapnuti se pocitac bezne prihlasi, zazni i zvukovy signal zapnuti win. Nicmene misto obvykle uzivatelske plochy je na monitoru jen pozadi, zadne ikony, spodni lista, nic. Pri zapojeni flashky nereaguje na spojeni ani zvukovym signalem ani jinak. Nereaguje ani na stisknuti tlacitka pro start na klavesnici. Zapnout i vypnout (coz lze v tomto pripade tedy jen kombinaci tl. ctrl alt del) jde bez problemu. V cem muze byt problem? Predem velmi dekuji za odpovedi.

kromě virů/spyware může být na vině i nějaký děsně chytrý program, který si sám cosi spouští po startu - a ta blbost zamrzne, proto nedojde ke spuštění exploreru.
ve správci úloh bych se díval, který proces je spuštěný jako poslední, a rozpomněl bych se co jsem naposledy instaloval.

a ještě jedna kontrola: v registrech by měly být tyto položky:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"Shell"="Explorer.exe"
"Userinit"="C:\\WINDOWS\\system32\\userinit.exe,"

(v registru jsou vidět jednoduchá lomítka)