Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s TV kartou Leadtek DTV 2000 H

Zdravim,
mam problem s tuhle TV kartou..Po instalaci ovladacu a SW WinFast PVR2 a WinFast DTV mi druhy SW nejde,horsi je,ze u PVR2 mi nejde zvuk..Skousel jsem to preinstalovat,ale stejne to nefunguje,k tomu nechce ani nahravat,prej neni zaden videosignal..Pritom ale programy jsou naladene,ciste a zretelne..
Ovladace mam stazeny primo z stranek Leadteku,pre istotu jsem stahnul a nainstalovat i nejnovsi ovladace k zakladovce,ale stejne to nefunguje.
OS Vista Ultimate 32bit,SP1..

Ahoj,
já grafickou kartu nemám, nicméně nějaký WinFast, jsem měl a pokud se nepletu (a nikdy nepíšeš, že to zapojuješ poněkolikátée) tak zapojení karty bylo z výstupu té karty do in-line vstupu zvukovky. Pokud se nepletu. V nastavení zvuku samožejmně všechno na maximu (tedy i ten inline vstup).

Zrejme jsme se asi nepochopili,nebo to nechapu ja...Ja se totiz neptam na graficku kartu,ale televizni..
Jinak,zapojuji to uz snad po 2O-cate..Zapomel jsem vsak dodat,ze z TV karty mam "zvukovy" kabel primo do zakladovky ve skriny,teda ne pres konektory na zadni,ci predni strane skrine..

Mám Vistu32 Home Premium SP1 a tuto kartu.
nepodařilo se mi to rozchodit s diskrétní PCI zvukovou kartou. S integrovanou zvukovkou na desce ovšem ano.

Plus při pokusu o update posledními drivery to hází modrou smrt. To jsem na Vistách ještě neviděl.

Každopádně s integrovanou zvukovkou a ne nejnovějšími ovladači mi to jede, včetně nahrávání.

A potvrzuju - je to drek. :-/

Dekuji z askusenost s tou modrou smrti jsem mel to samy,ale s ovladaci ktere jsem mel s kartou,s novymi to slo..
Mohl by jsi poslat ovladace a SW ktere uzivas?Ja bych to skusil s nema..

Jinak,ja pouzivam jen integrovanou zvukovku..
Ta karta kdyz uz jde neni spatna,jen ji rozchodit...Alespon podle me.Ja si ji totiz bral,protoze ji ma kamos na XP-ckach a sla mu v pohode,libila se mi aj cenovo,tak jsem ji vzal..