Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Růžový obraz na monitoru

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala co mám dělat s tím, že mi zhruba po 10 - 15 minutách po zapnutí počítače zrůžoví monitor? Někde jsem se dočetla, že to je způsobeno už špatným datovým, nebo napájecím kabelem k monitoru, ale to jsem včera již vyloučila, poněvadž jsem koupila nový monitor včetně obou kabelů a tím pádem vše vyměnila a obrazovka zrůžověla stejně..
Ještě bych ráda dodala, jak jsem se dočetla na internetu, že by to mohlo být grafickou kartou a že mám vysát počítač, což nemohu, poněvadž je ještě v záruce a otevírat ho tedy raději nechci.
Zkusila jsem aktualizovat grafickou kartu a dokonce jsem přes noc smazala a znova nainstalovala Windows a ani v tom chyba není, monitor je stále růžový..
Jestli to pomůže tak mám:
Grafickou kartu NVIDIA GeForce 6200SE TurboCache(TM)
Microsoft Windows XP Home
Intel Pentium 4 CPU 2,93 GHz
512 MB RAM

Budu moc ráda, za každou radu.
Děkuji moc. Anet

pokud máš PC v záruce a nechceš o záruku přijít tak je servis nejlevnější a nejjednodušší volba.. pokud nechceš být bez PC tak se zkus poptat známých jestli ti někdo nějakej nepůjčí.. sou lidi co jich doma mam několik a používaj z toho max. dva.. mimojiné dá se sehnat PC s roční zárukou za 1000Kč ale je to spíše jen na internet popř. starší hry..

Pokud to skutečně není ten kabel ani monitor a karta nemá dva konektory pro monitor, jestli by nešel vyzkoušet ten druhý, tak jedině ta reklamace.
A v počítači nic nevysávej ani v budoucnu, i kdyby jsi se do něj dostala. Čistit stlačeným vzduchem.

Já dal na to, že to je kabelem a zaviklal jsem trochu koncovkou kabelu od monitoru v počítači a pomohlo to. V diskusích na téma růžová obrazovka třeba někdo vyměmí monitor a píše, je to stejné, obraz je pořád růžový. Nemyslím si, že to bude jiná příčina, myslím si, že je to špatný kontakt, a to nemusí být chyba koncovky kabelu monitoru, může být příčina špatného kontaktu v té koncovce u počítače, tak se kontakt výměnou monitoru nezlepší.. Takže prostě doporučuji s koncovkou párktát zaviklat, až se kontakt zlepší. Ještě bych se také pozorně podíval na jednotlivé kontakty, jestli není na nich nějaký viditelný nedostatek - znečištění, ohnutí a pod.