Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 98 a 32MB RAM

zdravim, měl bych dotaz.. stačí na pohodovou funčnost OS windows 98 pouchých 32MB RAM paměti?? 64MB stačí v poho ale nevim jestli 32MB.. RAMku 32MB teprve dostanu a 64MB potřebuju zase do PC jinýho PC.. je to PC pro staršího pána kterej chce PC jen na karetní hry.. CPU má 166MHz a 1GB HDD

Srabíci. Win95 s nějakou modifikací (verze A nebo co já vím?) a 4 MB RAM. Na tom puštěnej Word 6 (nebo Word 95) a psaná diplomka. Je teda fakt, že už to nešlo :-) - musel jsem diplomku rozdělit na 2 soubory. Listování dokumentem trvalo minuty (ano: minuty).

Do toho jsem spouštěl Matlab, ale to bylo ještě větší utrpení.

A pak mi tu něco povídejte o 32 MB RAM (byť s Win98).

Pavel

na zaprášených disketách se občas najde onehalf, na vysmahlých cdčkách win32 cih a podobně

Je to opravdu pravda. Můj případ.Neměl jsem přístup k netu (r2002), měl jsem win 98 a dal jsem do PC disketu. MODRÁ SMRT, dali jsme to do servisu a byl tam trojan.Něco upravili, přidali ram, a šlo to. Teď na tom PC mám WIN XP pro, je to :-) 386mb ram, 1,0ghz cpu, grafika 256mb, a na net, nenáročně hry,
práci s fotkama, přehrávání videí z youtube je PC v pohodě.

Nebo mám doma ještě PC - (než se koupí 1gb ram) - WIN XP pro, 1,7ghz, 256mb
ram :-)
A ne test complu mám WIN 2000 pro, s 64mb ram a jde to!! (1ghz cpu) i n internet (bez antiviru)