Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML Menici menu

Ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli nekdo z vas nevi jak udelat v html menu tak, aby kdyz pridam do menu dalsi rubriku, aby se to zmenilo ve vsech strankach a ne jen na te jedne. Jako kdyz mam web na estranky, blog atd... a pridam do menu dalsi rubriku tak se automaticky objevi ve vsech strankach.

Moc dikes

me by stacil , ted nevim jak se to jmenovalo, ale vytvoril sem si stranku + stranku menu a kdyz sem v ni neco zmenil tak se to zmenilo na ostatnich strankach a na tech sem mel misto napsaneho menu specialni odkaz na stranku menu