Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedna SIM karta pro dva telefony (naklonovat?)

Zdravím vespolek,
stojím před následujícím problémem: mám dva telefony, jeden starý, odolný (ideální na nošení do dílny, při sportu nebo do hospody) a jeden křehčí PPC, který používám doma nebo v kanceláři. Tedy bych potřeboval mít možnost používat telefony nezávisle na sobě, bez přendávání SIM karty. Máte s tím někdo zkušenost, provozujete to tak? Je řešením klonování? A bylo by to legální?

Vygoogloval jsem odkaz na stránkách mého operátora (T-mobile), ale jedná se o placenou službu Twin s cenou přes 100,- korun měsíčně, což za takovou prkotinu utrácet nehodlám.
http://t-mobile.cz/Web/Residential/TarifySluzby/Si m-karta-t-mobile/t-mobile-twin-sim-karta-.aspx

Děkuju za vaše případné rady a zkušenosti.

ja som si to predstavoval asi takto: mám 2 rôzne tel. čísla: A presmerujem na B a ak mi niekto volá na A, tak hovor z A na B (presmerovanie) musí niečo stáť (samozrejme mňa, nie volajúceho). Ale asi si to myslel nejak inak, resp. nepoznám podmienky českých operátorov.

Sim se běžně klonovat nedá.
Je to zakázané.
Pokud je třeba jedna sim v Praze a druhá v Ostravě, a během krátké doby se postupně přihlásí, tak dojde k automatickému zablokování.
Operátor může vydat druhou sim se stejným číslem- nejedná se však o klon- každá karta má své vlastní číslo IMSI.
Nelze mít obě přihlášené zároveň.