Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oddnes som prestal chodit na zive

v podstate som vzdy len prebehol clanky a potom uz len reloadoval poradnu sem tam sa nieco spytal...kedze poradnu uz mam tu a clanky ktore vyjdu tam si najdem aj inde kde chodim nema asi dalej zmysel navstevovat tento server. bude mi za zive smutno (6 rokov spolocneho zivota;o)).
takze dufam ze poradna sa bude rozrastat a ze to nebude len rodinny piknik ako je to doteraz (aspon zatial mam ten pocit;o)

ja som velky fanda cimrmana takze na mna s takymito hlaskami mozes...btw severni pol bola moja prva hra teraz ficim na afrike ktoru si pustam pred spanim. mohli by sme zalozit cimrman thread chcel by som doma skompletizovat zbierku...mam aj original audio kazety severneho polu...a na intraku som nakazil cimrmanom aj dalsich (aj ked to bola fuska po prvom pocuti sa na mna dost divne divali).

No na ZIVE sa vracat budem, ale budem chodit aj tu. Este stale aj na ZIVE je poradna a nech si hovori kto chce a co chce, vela ludi mi na ZIVE pomohlo a dufam, ze aj ja som nejakym pomohol. Toto je zatial nova poradna. Este sa len rozrasta, tak uvidime co sa z nej vykluje. Kazdopadne, keby som mal nejaky problem, hodim ho aj sem aj na ZIVE. ZIVE je predsa len znamejsie. No mozno sa to zmeni. Treba len cas...

Pozoruju, že příspěvky Poradna.old podléhají nějakému vyššímu schválení, než se objeví. Když jsem tam napsal, tak se ukázalo houbelec a zjevilo se mi to až po 15 minutách!::) Asi vše z podezřelých IP jde nejdřív majlem na cenzuru Markovi L., aby náhodou něco závadného nepřehlédl!:))