Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Toshiba Satelite Pro 4 200 nenaběhne ani nereaguje na klávesnici

Ahoj, známý má tento "pranotebook". Když ho zapne, objeví se mu asi na dvě vteřiny DOSobrazovka s blikajícím kurzorem tak na pátém řádku (a psát nic nejde). Potom mu naběhne něco jako

[http://pc.poradna.net/file/view/841-toshiba-teplom er-gif]

a když ten modrý "teploměr" doběhne ke sluníčku, nestane se už nic a klávesnice nereaguje.
Napadlo mě jestli nemá v háji napájení, ale kontrolka svítí (mám to doma).
Co by s tím mohlo být?

Všichni jsme byli vedle jak ta jedle.

Dobrý den
Zkuste startovat notebook s přidržením klávesy BackSpace. Tím by měla být přerušena smyčka
resume modu, rozpracovaná data budou ztracena, ale notebook by mělo být možno normálně spustit.

Za CHG Service s pozdravem

Milan Horák
CHG Service, a.s.
servis
Vídeňská 134/102, 619 00 Brno
Tel.: +420 547 426 505
Fax: +420 547 426 590
email: servis@chgservice.cz
www: www.chgservice.cz

A naběhnul.možná to vzniklo tím, že majitel pospíchal, vypínal a vytáhl napájení dříve, než se to vyplo a ono se to "uspalo", protože baterka je u toho v háji.
O té fintě s BackSpace jsem njeměl ani tušení. Vy někdo ano?

Ved som ti pisal ze to furt leze zo sleep.
Vseobecne sa to riesi cez clear CMOS (aj na NB), ale mozu zabrat aj ine veci napr co som pisal podrzanie zapinacieho tlacitka 5sekund apod zavisi od konkretneho BIOSu.

Klavesa backspace je predpokladam len specialita toho konkretneho BIOSu v tom konkretnom NB. Vseobecne to neplati.