Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk

Nejde mi zvuk ani windows zvuky winamp, prog na satelitní karty nic, jediný co funguje jsou programy na TV kartu, nic není v ovl.hlasitosti zatrzeno, system jsem restartoval, programy taky, fakt nevim co s tim

Přestaly mi XP přehrávat zvuk z DVD, ostatní zvuky šly OK. Po dlouhém experimentování jsem nainstaloval přehrávač BLADE Pro a je pokoj. Jde úplně všechno. Ale stejně nevím, co bylo původní příčinou.