Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimalni HW pro NFS:MW

Ahoj, momentalne vlastnim XP1700+ a X700pro. NFSMW jede plynule 800x600 low detaily. Rad bych si dal 1024x768 (noAA no FSAA) high detaily, ale nemam vubec predstavu, jaky HW k tomu koupit. Mate osobni zkusenosti? Pod pojmem "plynula hra" si predstavuju minFPS>30 (ponechme stranou diskuze o tom, ze hraci CS to maji trhane). Dik.

Na tu hru se vykašli... AMD 64, 3200+ 2giga X800GTo 585/625 v 1024 vysoké detailya občas se to minihryzlo...když sem to amd hodil z 2.0ghz na 2,65 tak to konečně jede dobře. ovšem síťová hra je tak debilně udělaná že když hrajeme 3-4 (4je max) tak to stahuju na 1024x nejnižší detaily /to už silnice vypadá jak v pětce/protože ta hra je fakt debilně napsaná a jede jak nejpomalejší počítač co to hraje takže detaily musí snížit všeci