BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
mužeš to rovnou udělat tím Shrinkem
Fakt?
A můžeš prosím trochu upřesnit postup?
ono se to blbě popisuje
Natáhneš první DVD, dáš vytvořit nové DVD, přetáhneš hlavní film.
Otevřeš druhé DVD a přetáhneš ho k němu.
Dodatečně odstraníš zbytečné zvukové stopy.
Chce to mít dvě mechaniky nebo DVDčka nejdřív stáhnout na disk.
Jenže tak budu mít pořád dva samostatné kusy na jednom disku - nebo se to spojí do jednoho?
Udela ti to dva filmy jako dve samostatne kapitoly (tudiz jako jeden film, ale "nextovatelne"
)...
No to právě nechcí, otázka zněla - jak to spojím zpět do jednoho filmu!
Ja jsem se asi spatne vyjadril - ten film (timto postupem) bude jeden (tudiz prehratelny najednou), jen mezi temi castmi vznikne dalsi kapitola.
Nerovision alebo Ulead DVD movie Factory.
Běžně to dělám v Nero Recode
Jak, Nero Recode jsem nainstaloval, ale žádnou možnost na to, abych ze dvou DVD udělal dvě tam nevidím
Ze dvou udělat jedno, samozřejmě...
No dělam to tak, že z každého DVD si vytáhnu pomocí DVDShrink pouze film a tyto části spojím v Nero Recode (předělat DVD). Importovat postupně obě části, sloučit tituly... Menu samozřejmě nepotřebuji, protože bonusy nechci (proto to vlasně dělám) a zvukové stopy nechám buď orig + cz, nebo jenom cz a na to menu nemá smysl. Při zpracování zvolím přizpůsobit formátu DVD5 a dva průchody a spustím převod. No a za pár desítek minut není co řešit.
spíš to NeroVision
Jak?
NeroVision je tady taky, ale žádnou takovou možnost tam taky nevidím...
spustíš N.V.
dáš vytvořitDVD - DVD video
natáhneš soubory
vlevo dole (předposlední) je tlačítko spojit
pak si můžeš vytvořit menu nebo bez mena
V N.vision přijdeš o původní kapitoly nebo si musíš vytvořit nové.
Můžeš zkusit automatickou detekci původních kapitol
Aha, tam mě ten program zprdnul, že si musím koupit rozšíření na DVD video
Tak to se nedivím, že to nešlo, zjevně ta verze dodaná k vypalovačce je jen nějaký nepoužitelný fantom...
Mě NVE taky zprdne, že si mám koupit rozšíření, dám storno a nakonec to požadovaný úkol provede.
Jenže mně to DVD video vůbec nenabízí, jen CD video...
Aha, možná máš nějakou osekanou verzi NVE
Jde asi o Nero MPEG Plug-In. K žádný vypalovčce to nedostaneš. (myslím)
si stáhni verzi ze stránek Nera, má ale asi 100Mb. Vždy do konce měsíce by to mělo fungovat.