Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SESSION3_INITIALIZATION_FAILED_ERROR

Zdravím. Mám problém s instalací woken XP profi.
před samotnou instalací mi naskočí blue screen s hláško SESSION3_INITIALIZATION_FAILED_ERROR
už jsem zkusil veškeré typy na googlu, coj sem našel.. BIOS, vyměna mechaniky, jiné medium. A furt to stejné.
Nemá někdo zkušenost s tímto a popřípadě, jak to vyřešit?
děkuju

Pouzij goldmemory vyborna utilitka jak uz se zminil marekdrtic, mam stim velice dobre zkusenosti, cervene vypsane adresy a jejich priciny :
1) Pokud se vypise jen par adres cervene a maji stejny cislo jen se meni koncove, je mozne ze mas bios blbe nastaven.
2) Pokud se adresy zobrazuji casto cervene a jsou kazda uplne jina je vice nez pravdepodobne ze mas RAM v haji.
Dal ti doporucuji udelat test vzdy s jednou RAM pokud jich mas vice, je to proto aby jsi eliminoval s jistotou ktery modul je spatny. :puff:

Tak problém vyřešen.. jen doodpovím na otázky.. HDD je 80GB Samsung... "očekován" bez chyb.
BIOS správně nastaven.
RAMka je tam jedna, memtes proběhl bez problémů, nýbrž byl problém právě v RAM. Testoval jsem původně RAMky a nebral jsem to vážně, když MEMTEST nic nenalezl.
Nicméně jsem pro jistotu zkusil dát jinou RAM a PC běží, jak svěží :)
díky všem za rady :)