Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SESSION3_INITIALIZATION_FAILED_ERROR

Zdravím. Mám problém s instalací woken XP profi.
před samotnou instalací mi naskočí blue screen s hláško SESSION3_INITIALIZATION_FAILED_ERROR
už jsem zkusil veškeré typy na googlu, coj sem našel.. BIOS, vyměna mechaniky, jiné medium. A furt to stejné.
Nemá někdo zkušenost s tímto a popřípadě, jak to vyřešit?
děkuju

Tak problém vyřešen.. jen doodpovím na otázky.. HDD je 80GB Samsung... "očekován" bez chyb.
BIOS správně nastaven.
RAMka je tam jedna, memtes proběhl bez problémů, nýbrž byl problém právě v RAM. Testoval jsem původně RAMky a nebral jsem to vážně, když MEMTEST nic nenalezl.
Nicméně jsem pro jistotu zkusil dát jinou RAM a PC běží, jak svěží :)
díky všem za rady :)