Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení

Ahojte, potřeboval bych poradit jaké zařízení potřebuju k příjmu wifi od souseda a dále vytvoření vlastní wifi sítě??myslím sí že by to chtělo anténu, která by byla na střeše, z antény jít do access pointu a z něj pak do wifi routeru, ale nejsu si jistý

tak mas vlastne vsetko, tie 2PC vyhod oknom a na nootebook-u si zapni wifi, vyhladaj siet a pripoj sa.. a mas to.. Ked si kliknes na start-----ovladacie panely--------network connection-----wirless network-----wiev available network--------susedova siet---------connect (?otvorena-uzatvorena?)...

takze sietovy wilim tell, spasila dusa, dobrak.. ..alebo budes vyberat poplatky_? :-D
nie, sorry..
predpokladam ze dakemu znamemu,alebo je ich viac_?
ked jeden navrhol by som si ad-hoc alebo kablove prepojenie so zdielanym internetom..
K tomu add-hoc neviem ci vies v jednom a tom istom case byt priúpojeny na dve siete..
Niekto dake info_?

Acho jo, prosim, nematte neuplnymi informacemi. Rozlisujme ROUTER a BRIDGE. Jedno zarizeni muze umet oba rezimy, ale vetsina levnych "routru" rezim bridge neumi a jen s tim jsou problemy. Zarazeni s vice bezdratovymi sitovymi rozhranimi samozrejme funguji velmi dobre. Jen se musi umet nastavit. Dneska tolik oblibene embeded desky mikrotik a podobne zaklady, ktere se doplnuji o bezdratove karty.