Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení

Ahojte, potřeboval bych poradit jaké zařízení potřebuju k příjmu wifi od souseda a dále vytvoření vlastní wifi sítě??myslím sí že by to chtělo anténu, která by byla na střeše, z antény jít do access pointu a z něj pak do wifi routeru, ale nejsu si jistý

Acho jo, prosim, nematte neuplnymi informacemi. Rozlisujme ROUTER a BRIDGE. Jedno zarizeni muze umet oba rezimy, ale vetsina levnych "routru" rezim bridge neumi a jen s tim jsou problemy. Zarazeni s vice bezdratovymi sitovymi rozhranimi samozrejme funguji velmi dobre. Jen se musi umet nastavit. Dneska tolik oblibene embeded desky mikrotik a podobne zaklady, ktere se doplnuji o bezdratove karty.