Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení notebooku - veterána s PC

Ahoj,

pořídil jsem si notebook Toshiba Satellite 210 CS, pro používání k auto-diagnostice. Do NB potřebuji dostat nějaké diagnostické programy, které mám v PC, a také Win 98. NB má ale jen disketovku, nemá CD-Romku. Jaké jsou možnosti propojení s PC? Nebo mám z NB vydloubnout disk a připojit k PC? Jsem na to docela laik, tak se raději ptám...

Děkuju

Tak už mám laplink kabel, prográmek XTlink i Total Commandera, ale pořád propojený nejsem.
Nevím, jak přesně ten xtlink ovládat - když ho spustím, jen blikne DOSovská obrazovka, a hned zmizne. Total Commander mi funguje, ale zase je problém v tom, že v notebooku mám jen DOS a Total Commander běhá pod Win.
Můžete mi někdo, prosím, poradit jak mám postupovat? Nebo doporučit jiný prográmek?
Díky.

Už jsem se dostal do fáze, kdy mi ve Win funguje, resp. spustí se, ale dál nevím co s tím. Xtlink mám jak v PC, tak i v notebooku, oba propojené laplinkem, na obou XTlink spuštěný, ale nic se prostě neděje.
Ještě jsem zkoušel LPTDos (myslím, že je to právě ta dosovská část commandera), ale ten také vůbec nic nedělá; jen se mi v notebooku napíše číslo portu 888, v PC 956. Po stisknutí jakékoliv klávesy se program vypne.