Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosim o pomoc s XP

Pri spousteni XP se mi po kazdy objevi tabulka, viz foto.. Pak se PC resetuje a porad to same, nejde ani posledni bod obnoveni, nouzovy stav atd... u kazdeho porad to same. Nevite nekdo jak se z toho zbavit?Mockrat diky

A stalo se tak úplně samo od sebe, že?

Nepoužíváš náhodou program Superantispyware? Pokud ano, mělo by pomoct přejmenovat v adresáři s tímto programem soubor SASWINLO.dll na SASWINLO.old. Např. pomocí nějakého Live CD nebo připojit HDD k jinému počítači.

naposled co jsem delal, tak byl spusten nástroj Windows Live OneCare Safety Scanner. Ten neco vyhledal a smazal, pak chtel restart a uz se pc nespustilo. Nevis prosimte co s tim? Mockrat diky

Ne. Udelal to ten Windows-Dead-Care Safety Scanner :-)

Skus to co pise host, nabootovat budes muset z niecoho ineho - live CD alebo da sa to aj z instalCD Win - z konzoly pre zotavenie, prikaz cd je na presun do podadresara, prikaz ren je na premenovanie. (prikaz dir vypise obsah adresara)

Videl si uz niekedy konzolu? Tam nic nehladas tam zadavas prikazy (som ti napisal ake prikazy)
superantispyware mas urcite niekde v c:\programy\superantispyware
- v tom pripade by si zadal prikazy
cd programy
cd superantispyware
ren SASWINLO.dll SASWINLO.old
Ked nevies pouzit konzolu a nemas ziadne live-CD (napr. BartPE) tak si live CD vytvor.
Alebo preinstaluj Windows.

tento problem jsem mel take neni chyba v softwaru mas skrablej nebo jinak seklej hdd ale nevim co ti to ukazuje za tabulku rozhodne bych k pc pridal jeste jeden hdd a skusil jestli pracuje ten u kteryho mas chyby