Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosim o pomoc s XP

Pri spousteni XP se mi po kazdy objevi tabulka, viz foto.. Pak se PC resetuje a porad to same, nejde ani posledni bod obnoveni, nouzovy stav atd... u kazdeho porad to same. Nevite nekdo jak se z toho zbavit?Mockrat diky

tento problem jsem mel take neni chyba v softwaru mas skrablej nebo jinak seklej hdd ale nevim co ti to ukazuje za tabulku rozhodne bych k pc pridal jeste jeden hdd a skusil jestli pracuje ten u kteryho mas chyby