Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování Windows 7

Dobry den,
prosim poradil by mi nekdo co je zapotrebi k odinstalovani Windows 7? Mam ho nainstalovany na disku, mezi ostatnimi soubory. Je treba zalohovat vse a naformatovat cely disk anebo staci smazat slozky s Windows 7? dekuji za odpovedi
[mod]Změna předmětu, původně: Osinstalování Windows 7 (Zarniwúp)[/mod]

Jestli tam máš XP a Win 7 na jednom disku C tak bych nabootoval z instalačního CD xp, pustil recovery console a napsal následující příkazy:
fixmbr
fixboot
Po tomto by měl počítač startovatr rovnou do XP. Soubory t Windows 7 můžeš smazat. Asi budou některé chráněné,budeš muset převzít práva a tak podobně.