Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování Windows 7

Dobry den,
prosim poradil by mi nekdo co je zapotrebi k odinstalovani Windows 7? Mam ho nainstalovany na disku, mezi ostatnimi soubory. Je treba zalohovat vse a naformatovat cely disk anebo staci smazat slozky s Windows 7? dekuji za odpovedi
[mod]Změna předmětu, původně: Osinstalování Windows 7 (Zarniwúp)[/mod]

Microsoft uvolnil beta verzi systému Windows 7
Publikováno: 10. ledna 2009

Uživatelé z celé České republiky mají nyní jedinečnou možnost poskytnout zpětnou vazbu k nové verzi operačního systému Windows.
*

Microsoft dnes uvolnil k testování beta verzi nového operačního systému Windows 7. Uživatelé z řad vývojářů a počítačových nadšenců tak nyní mají jedinečnou možnost začít testovat novou verzi systému Windows a poskytnout tak společnosti Microsoft cennou odezvu na tento systém ještě před uvedením jeho finální verze na trh. Na základě této zpětné vazby bude možné odstranit případné chyby, zapracovat nové podněty ze strany uživatelů a lépe tak připravit systém Windows 7 pro uvedení na trh.

„Beta program operačního systému Windows 7 je určen výhradně pro zkušené uživatele počítačů. Nedoporučujeme proto instalaci testovací verze těm uživatelům, kteří nemají dostatečnou technickou znalost. Dále je zapotřebí brát v úvahu, že se nejedná o konečnou verzi produktu a není tedy vhodné v této fázi provádět srovnání produktu s jinými verzemi. V této fázi se jedná pouze o produkt, který stále ještě může obsahovat nekompletní funkcionalitu, a u kterého nebyla ještě zcela dokončena optimalizace kódu. Zároveň prosíme uživatele, aby poskytli zpětnou vazbu a tím nám pomohli odstranit případné chyby a nedostatky v systému Windows 7 před jeho uvedením na trh,“ dodává Lukáš Křovák, produktový manažer divize Windows Client společnosti Microsoft v České republice.

http://www.microsoft.com/cze/presspass/msg/2009010 9_news1.mspx

Dobre, ted je ale mensi problem: Program mám, ale kdyz to ted vim, tak je to, ze v 1. boot obrazovce je Wibndows 7 a Earlier Version of Windows. Co je problematicke je, ze v programu nemohu najit tu 2. boot obrazovku kde jsou 2 zbyle Windowsy

V BCD neexistuje ziadna 2. obrazovka. WinXP su v Earlier Versions of Windows (to sa moze dat nastavit ako default alebo odstranit Win7). Starsie verzie nie su v BCD ale v boot.ini. Na to ale nesahaj.
Ked nevies zrusit 7 v easyBCD tak si oprav bootovanie WinXP instalacnym CD WinXP.

to chapu, samozrejmne, ted jsem to smazal, znamena to ze jedina kolonka ktera tam ted zbyva je Earlier version of Windows, ale v change settings neni nastavena jako Deafult OS, jasne ze to neni OS, ale ja se ptam pro jistotu, tohle je trochu vaznejsi, nemuzu se vydavat na svoje stesti

Nejak je to vyreseno, smazal jsem Windows 7 z nabidky a dal jsem Uninstall the Vista Bootloader. Ackoliv je pocitac takhle porad odkazovan na XP pres Eariler version of Windows, tak vse jde. Sice bych chtel aby to bylo smerovano primo, takze kdyby jste meli rad tak prosim jeste odepiste. Pri startu se mi zobrazuje nabidka rovnou na XP, dekuji vam moc za vsechny rady, moc jste mi pomohli.

Jestli tam máš XP a Win 7 na jednom disku C tak bych nabootoval z instalačního CD xp, pustil recovery console a napsal následující příkazy:
fixmbr
fixboot
Po tomto by měl počítač startovatr rovnou do XP. Soubory t Windows 7 můžeš smazat. Asi budou některé chráněné,budeš muset převzít práva a tak podobně.