Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy se zvukem

Ahoj, mám takovej problém, kůli zavirování počítače sem formátoval. A teď mi nechce jet zvuk...původní problém byl že nešla nainstalovat zvuková karta, kterou mám integrovanou, to jsem už ale vyřešil a nastal další problém...zvuk pořád nejde. nvm jak to mám nazvat tak to aspoň trochu popíšu. Ukazatel zvukové karty normálně funguje stejně tak ve vlastnostech mi to píše, že zařízení funguje správně a když si dám ovládací panely zvuková zařízení tak to vipadá jako bych žádnou zvuk. kartu v Pc neměl, prostě všechno je jakoby uzamčený. Nevíte někdo co s tím ?...předem díky

píše mi to, zvukové zařízení neexistuje, restartoval jsem několikrát a instaloval sem několikrát. a navíc když dám tento počítač...spravovat...správce zařízení...správce zvuku...tak mi to tam nehlásí žádnou chybu. píše mi to...Toto zařízení pracuje správně.

Instaloval jsi driver základní desky, tj. driver čipsetu? Je na CD k základní desce, co by jsi měl mít. Pokud ne, a nemáš CD, tak odinstaluj ten Realtek, nebo co jsi tam napchal za ovladače a tady si najdi svou desku (první kolonku vyplň "Motherboard", do druhé socket - máš 775 a ve třetí vyber typ P5K-V):
http://support.asus.com/download/download.aspx?SLa nguage=en-us
Vyber tvůj operační systém a pak stáhni driver v kolonce Chipset a nainstaluj, ten nejnovější, ať se v tom nemotáš.
Pak ze stejné stránky stáhni driver z kolonky Audio, taky ten novější.

A ovladače zásadně ze stránek výrobce. :-)