Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořád se mi vypíná notebook

Zdravim, když zapnu notebook, tak se mi pak za 10 minut najednou vypne, potom ho nechám půl hodiny, a až vydrží jen třeba 5 minut, atd... neví někdo co s tím? Nechce se mi moc kupovat nový, pokud by to nebylo nějak nutný. Díky

Takže zjistil jsem, že : deska a ostatní komponenty jsou v pořádku, že když tam dám k tomu větrák k chladiči, tak se to nevypne, ale teď by mě zajímalo, kde vězí problém. (Tepelná pojistka, atd...) v případě, kde se tepelná pojistka nachází nebo jakým způsobem odstranit problém. Díky