Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání systému -Modrý monitor

Modrý monitor
Dobrý den párkrát už sem zde byl problém mi začel když jsem chytil Recycler, který se mi na Vaši radu podařilo odstranit ComboFixem. Pak jsem měl problémy, že mi občas nešel signál na monitor, měmil jsem několikrát GK, ale to problém nevyřešilo naopak mi PC zamrzával, nebo padal, částečně se to ýlepšilo po přeinstalování ovladačů, stále se mi ale stává, že PS zamrzne a nejde ani restartovat a po vypnutí natvrdo nenaběhne. Vždy pomůže udpojení a připojení PD k ZD.
S případě, že PC nezamrzne tak mi občas naběhne modrá obrazovkas tím to textem:
Byly zjištěny potíže a systém windovs byl ukončen, aby nedošlo k poškození.
MACHINE_CHECK_EXCEPTION
Pokud je to poprvé ...

Technické informace:
*** STOP: 0x00000009C (0x00000004, 0x80546E70, 0xB2000000, 0x00070F0F)
Zahajování výpisu fyzické paměti RAM

Můžete mi poradit jak na to.
Předem díky

předpokládám že systém je po tvých zásazích prakticky zničený - samoadmini forewer!

odstěhuj data na samostatný oddíl, sežeň si ovladače ke všemu (ano, včetně základní desky pokud ji počítač obsahuje), opiš si nastavení sítě, ulož záložky pokud používáš, zachraň data z outlooku - a znič ten paskvil (tedy jen oddíl se systémem, data zatím mazat nemusíš, pokud mezi nimi opět není autorun.inf).

Bez toho formátování to nepůjde? ...
Včera mi to našlo nějaký adware...

odpověděl sis sám, těch windows se nemá cenu dotýkat ani zdálky klackem.
buď to nech jet v tom stavu jak to je, musíš vědět že jsou ovladače v pořádku, že nejsou žádné vážné (červené) chyby v prohlížeči událostí, že log z hijackthis je čistý.
prože tvůj adware je kategorie bezcenného spyware, která se dnes vyskytuje minimálně. čili na hlídání pc nejspíš používáš zastaralý a neúčinný software. dá se čekat že když je pc nakažen takovou prkotinou, že může být zavirován i něčím horším - vyhledej znovu combofix, nebo superantispyware.
mám pro tebe špatnou zprávu - při tomto tvém přístupu bude reinstalace jen dočasnou epizodou, za chvíli tě čeká zavirovaný systém znovu. anebo se nauč číst.
ostatně viz historie tvých problémů - nefunkční ovladače řešíš výměnou grafických karet - to nemá cenu komentovat.

To si pamatuji kdysi na nejmenovane poradne, nekdo tam psal cituji : (Chytil jsem stado trojskych konu) neco podobneho je ted u tebe, doporucuji celej system zlikvidovat, zazalohuj vse potrebne, a proved format c:, v tvem pripade by mozna nebylo od veci udelat i lowformat, ale ten smaze uplne cely disk bez ohledu na to jak ho mas rozdelen.