Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání systému -Modrý monitor

Modrý monitor
Dobrý den párkrát už sem zde byl problém mi začel když jsem chytil Recycler, který se mi na Vaši radu podařilo odstranit ComboFixem. Pak jsem měl problémy, že mi občas nešel signál na monitor, měmil jsem několikrát GK, ale to problém nevyřešilo naopak mi PC zamrzával, nebo padal, částečně se to ýlepšilo po přeinstalování ovladačů, stále se mi ale stává, že PS zamrzne a nejde ani restartovat a po vypnutí natvrdo nenaběhne. Vždy pomůže udpojení a připojení PD k ZD.
S případě, že PC nezamrzne tak mi občas naběhne modrá obrazovkas tím to textem:
Byly zjištěny potíže a systém windovs byl ukončen, aby nedošlo k poškození.
MACHINE_CHECK_EXCEPTION
Pokud je to poprvé ...

Technické informace:
*** STOP: 0x00000009C (0x00000004, 0x80546E70, 0xB2000000, 0x00070F0F)
Zahajování výpisu fyzické paměti RAM

Můžete mi poradit jak na to.
Předem díky

To si pamatuji kdysi na nejmenovane poradne, nekdo tam psal cituji : (Chytil jsem stado trojskych konu) neco podobneho je ted u tebe, doporucuji celej system zlikvidovat, zazalohuj vse potrebne, a proved format c:, v tvem pripade by mozna nebylo od veci udelat i lowformat, ale ten smaze uplne cely disk bez ohledu na to jak ho mas rozdelen.