Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prehratie zvukoveho suboru (wav,mp3, ..) z davkoveho suboru v MS OS (2000 a viac)

zdravim,

rad by som jednoducho prehral nejaky zvukovy subor z davkoveho suboru (MS CMD) bez zastavenia sa v nejakom playeri. (t.j. napr. start xxx.wav otvori asociovanu apl. a po prehrati ostane v nej trcat (WMP) ).

bolo by dobre, keby nebolo treba doinstalovavat dalsie programy, nanajvys VBS prikaz - moze byt

vopred diky za tipy.

len info: funguju riesiena RunDll32.exe aj sndrec32 spolahlivo, diky.

( este som pridal start /min pred prikaz, aby moc nevyskakovali tie okienka aplikacii :) )

napr: start /min sndrec32 /open /play /close tada.wav