Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postup připojení k internetu UPC s Windows 98?

Zdravím všechny,
potřebuji připojit k internetu přes modem UPC,v PC je původní připojení nastaveno jako telefonické.Jak vytvořit další připojení, aby mi fungoval net přes kabel UPC?Stále mi to nabízí jen a jen telefonické připojení?Předem díky Petr

1. V PC musí byť inštalovaná sieťová karta s nainštalovanými ovládačmi. Nesmieš tam mať žiadne žlté otázniky. Niektoré LAN karty WIN98 rozpozná ale je dosť tých ktorým budeš musieť dodať ovládače. Počas inštalácie budeš potrebovať inštalačné súbory. CD sa ti hodí alebo si skopíruj na disk. Aj tak sa môžu u starších kariet vyskytnúť problémy, ako prvé ju skús dať do iného slotu. Občas bolo nutné utilitou výrobcu kartu konfigurovať. Starý hardware mal svoje muchy.
2. Nainsťaluj pre túto kartu protokol TC/IP. Ponechaj všetky voľby na: automaticky

3. V ovladacom panely/možnosti siete internet/pripojenie/ tam si daj pripojenie prostredníctvom LAN

Pripoj LAN kabel a skús