Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C# kde je chyba ve funkci?

Zdravim,

nejak nemohu prijit na chybu v nize uvedenem kodu. Chci volat rekurzivne funkci ClearFrm, ale kompilator mi nadava

Argument '1': cannot convert from 'System.Windows.Forms.Control.ControlCollection' to System.Windows.Forms.Form.ControlCollection'

Diky za pomoc.

volani funkce :
this.ClearFrm(this.Controls);

volana funkce:
private void ClearFrm(ControlCollection Controls)
{
foreach (Control c in Controls)
{
if (ClassObecneFunkce.Right(c.Name.ToString(), 3) == "_ED")
c.Text = "";
else
ClearFrm(c.Controls);
}

Ti to pise ze v com je problem. Skus zadefinovat parameter tej fcie ako
(Control.ControlCollection Controls)

Ak to bude aj tak hlasit chybu a ak sa v C# da pretypovat tak pretypuj.
Inac celkom nechapem co to tam mas za Form, to mas v kazdom ovladacom prvku este aj dalsie pod-ovladacie prvky v ktorych chces menit text?? Pripada mi to dost neosetrene na pripady ked control nema ziadne dalsie pod-controly.