Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořádek ve Winbdowsu

Mám malý problém někdy se ve Windowsu něco pokazí že program nelze spustit například tv karta winfast hlásí v programu došlo k chybě když jej od instaluji a znova nainstaluji nepomůže nebo yamaha softsynthesizer se chybně odinbstaluje a nepomuze ani uninstaler porad mi to hlasi ze program jiz ve windowsu je a nelze znova nainstalovat. vím owindowsu že programy rozdeluje do adresaru ale cast je v jednom windows registru a v jednom adresáři system32 nebo někde documents and setings stejne jako sejvy hry underground 2 kdy se ukládá do skryteho adresare local setings. chci tedy vědět zda je nějaký konfigurator který by udelal v tomto poradek aby se instalovane aplikace ukládali do odelených částí registru a hlavně v adresáři system32 aby se tvořili jednotlivé složky i kdyby byly jen značeny čísli a abych si i mohl zvolit svůj vlastní adresář local setinmgs

myslím že na živě nebo jak na počítač vyhlásili soutěž, kdo na netu vyvolá delší flame.
protože tolik nepříčetných příspěvků jako za poslední měsíc jsem nezažil, ani když mají nudící se ichtylové prázdniny.

a tazateli doporučuju dlouze se zamyslet nad překladem "local settings", když filosofuje proč celý program není nainstalován tam, anebo proč naopak konfigurace není v windows\system32.