Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte imagehosting bez moznosti stahovania obrazkov

Zdravim,

viete mi niekto prosim vas poradit taky imagehosting, kde by som nahral svoj obrazok, dostal by som nan link, ktory by bol po kliknuti platny napriklad 30 sekund a po uplynuti tohto casu by sa browser automaticky presmeroval prec. Pripadne ak neexistuje nieco s tym casom, tak aby bol link platny iba na jedno otvorenie a obrazok sa tam nedal stiahnut ani jednoducho ulozit kliknutim pravym tl. mysi a zvolenim Ulozit obrazok ako?
Proste potrebujem jednemu cloveku nieco ukazat, ale nechcem aby si to mohol stiahnut. Viem, ze sa da zosnimat obrazovka aj pomocou PrintScreenu, tak neviem ci existuje aj nieco co by malo "ochranu" aj proti tomuto, ale je to da sa povedat BFU, takze nepredpokladam, ze tent sposob pozna.

Dakujem.

Možná by pomohl server na takový způsob:
http://community.webshots.com/photo/fullsize/20422 39220031412499NFPoFO

Tenhle obrázek drží flash (flash umožnuje parametr no-cache), na serveru account nemám, takže ti neřeknu nic ohledně přístupu k obrázku.

Proti printscreenu patrně nezabere nic, ale můžeš obrázek patřičně "zkurvit": rozmazat části, vodoznak, upravit barvy apod. podle toho, k čemu ten obrázek má sloužit.