Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Service Packů

Dobrý den,
mám dotaz ohledně Service Packů a jejich instalací, před chvíli jsem totiž četl článek o tom, že pokud chcete nainstalovat ve Vistě Service Pack 2, musíte mít už nainstalovaný Service Pack 1, i když je obsažen taky v Service Packu 2, takže je to trošku takové nelogické.
Tak se ptám tedy, jak je to se Service Packem 2 pro Office 2007, musíte mít nainstalovaný Service Pack 1 před instalací SP2? A taky jak je to při instalaci Service Packu 3 pro Windows XP, musíte mít Service Pack 2 nebo 1 před instalací?
Děkuji

Vista nema ziaden servicepack2 takze pises bludy.
Ked ti ide o SP2 pre Office 2007 tak s tym Vista nema nic spolocne.

Co je potrebne pred instalaciou mas vzdy napisane na strankach MS, u linku na prislusny servicepack.
Ked to nebudes robit rucne, ale nechas nech to taha MS Update, tak to vobec nemsuis riesit.

Napr. u XP SP3 mas napisane ze je treba mat SP1a. (SP2 netreba).
U office neviem ja ten nefunkcny officesrot neriesim, a nechce sa mi otvarat microsoft.com :-) Najdi si to sam nech sa konecne naucis citat informacie. www.microsoft.com

Ale Vista SP2 má /finální/, a tank už ho má:-p

http://forums.mydigitallife.info/showthread.php?t= 5293
odkazy pod WAWE1 čeština tam je, jsem přesvědčenej že je to final SP2.Aspoň verze X64 kterou jsem zkoušel. Na microsoftích stránkách jsou už vidět náznaky že je to na spadnutí, akorát finální odkazy na stáhnutí nejsou.

Edit další odkaz
http://www.mydigitallife.info/2009/04/28/download- windows-server-2008-and-vista-sp2-rtm-600218005/