Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [TIP] udělejte si zálohu souborů na hostingu

V poslední době se strašně rozšiřuje zavirování souborů na hostingu. Právě mě to také potkalo a mám ve všech souborech *.html na hostingu přidaný škodlivý javascript a dobře 4 hodiny práci. Ještě že mám zálohu téměř všeho. Ale musím to smazat a zase nahrát.
Z článku u onebit jsem vyrozuměl, že to dělají třeba další uživatelé FTP serveru se svým zavirovaným počítačem.
I když tedy máte svůj počítač v pořádku, někdo "nakazí" FTP server a je to v háji...

jj ten kus kódu znám... naštěstí ne ze svých webů... stránky města Bílina a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně byly hacknuty (nadpis článku na mém blogu, nebudu linkovat abych zase nebyl nařčen pro reklamu :-)) a ten vir se tam i několikrát vrátil... ale že to "chytne" celý server to sem si tak nějak neuvědomoval...